Yasal Bilgi

Bu web sitesinin sahibi Ayşe Güney Yağhanesi olup, site üzerinde her tür organizasyon, kullanım ve tasarruf yetkisi Ayşe Güney Yağhanesi aittir. Lütfen siteyi kullanmadan önce kullanım koşullarını dikkatle okuyunuz.

– İşbu site üzerinde her tür organizasyon, kullanım ve tasarruf yetkisi Ayşe Güney Yağhanesi’ne ait olup, siteye girmek ve kullanmakla sitenin kullanım kurallarını kabul etmiş bulunuyorsunuz. Ayşe Güney Yağhanesi bu web sitesini, müşterilerine ürün ve hizmetleri hakkında detaylı bilgiler sunabilmek, üretim teknikleri ile ilgili açıklamalar yapmak, kurumsal yapısı hakkında fikir vermek ve müşterileri ile iletişim kurabilmek amacıyla yayınlamaktadır.

– Ayşe Güney Yağhanesi web sitesinde mevcut olan bilgi, belge, çizim, resim, fotoğraf ve yazım tekniğinin doğruluk ve güncelliğini sürekli şekilde kontrol etmektedir. Ancak tüm itinalı çalışmaya rağmen, web sayfalarındaki bilgiler fiili değişikliklerin gerisinde kalabilir. Ayşe Güney Yağhanesi’nin web sitesinde bulacağınız materyal ve bilgiler siteye verildiği anda sunulmuştur, ilgili ürün ya da hizmetin güncel durumu ile sitede yer alan durumu arasında farklılık olabilir.

– Ayşe Güney Yağhanesi, işbu sitede yer alan her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgi, belge, çizim, resim, fotoğraf ve yazım tekniğini önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır.

– İşbu sitedeki bilgi, belge, çizim, resim, fotoğraf ve yazım tekniği Ayşe Güney Yağhanesi’ne aittir. Ayşe Güney Yağhanesi’nin izni olmadıkça bireysel kullanım dışında sitenin görüntülenmesi, içeriğin kaynak gösterilmeksizin alıntı yapılması ve saklanması yasaktır. İşbu web sitesindeki bilgi, belge ve görsellerin izinsiz kullanımı, dağıtılması ve saklanması telif haklarının ihlaline girmektedir.

– Ayşe Güney Yağhanesi’ne site üzerinden gönderilen e-mail, iş başvurusu, CV ve mesajlar, Ayşe Güney Yağhanesi kullanımına geçmiştir ve kullanımı serbesttir. Bu dokümanların kullanım, kopyalama, dağıtım ve diğer amaçlar ile kullanımını saklı tutar.

– İşbu siteye girilmesi veya sitenin kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek her tür ihtilaf Türk kanunlarına tabi olup, ihtilafların çözümünde BURSA Mahkemeleri münhasıran yetkilidir.